„Bóg, jako mój „Tatuś” bardzo mnie kocha i nigdy nie przestanie. Zawsze będzie przy mnie. Pomimo moich potyczek i porażek zawsze ma wiele alternatywnych wyjść z każdej sytuacji, wyciąga dobro nawet ze zła, które czynimy. ON mnie zawsze kocha. Dziś zawołał do mnie „Idź”. Więc idę razem z Nim”.
Monika
Pokazał mi, ze skupiałam się na ranach i nieprzebaczeniu z osobami, które towarzyszyły mi na drodze od momentu nawrócenia. Przeciął to i odciął moją przeszłość i zawarł nowe Przymierze. Bóg pokazał mi, że wszystkie odpowiedzi, których nieustannie szukam w różnych publikacjach, zawsze są w Słowie Bożym.
Katarzyna
Bóg pokazał, że chce, bym była Jego uczniem, że pewne sprawy się dzieją, bo On mnie formuje. I że to On jest moim Przyjacielem, że oczyszczenie jest mi potrzebne. Pokazał mi, że mam wychodzić ze strefy komfortu, że On jest zawsze ze mną i mnie powołuje, mnie uzdalnia. Nie chcę żyć biernie, chcę żyć w obfitości, którą daje mi Jezus.
Małgorzata
Daj się poprowadzić Jezusowi !


