Szkoła Nowej Ewangelizacji
 Theoforos

 

Zbliżające się kursy Szkoły Nowej Ewangelizacji

Świadectwa

„Uleczył mnie, dał mi poczucie spokoju o przyszłość. Teraz wiem, że mogę Go prosić o wiele, nie tylko trochę. Wiem, że zabrał mój grzech. Mam oddać Jemu wszystkie swoje sprawy a On mnie wysłucha bo mnie kocha i chce dla mnie wszystkiego najlepszego”.

Emilia 

Bóg pokazał, że jest obecny w Słowie, że działa we mnie, w braciach i siostrach.

Kamil

Pan pokazał mi, nad czym mam jeszcze pracować w swoim życiu: postawie wobec bliźniego i innych aspektów. Pokazał moje słabe strony, ile jeszcze drogi przede mną i pracy nad sobą.

Leszek

Kronika zakończonych kursów

W dn. 01-03.03.2024r. zakończyliśmy kolejny kurs Eureka. Tym razem gościliśmy w Małkini Górnej towarzysząc fantastycznej młodzieży! Było poznawanie Boga, modlitwa, radość i zabawy integracyjne oraz jedzonko. W rozmowie z nimi uznali „Warto było!”. Dziękujemy za przyjęcie i gościnę. Dziękujemy Bogu...
Dziękujemy Bogu, że otwierają się nowe miejsca by głosić Jego Słowo W miniony weekend posługiwaliśmy dla 40-osobowej grupy wspaniałych, otwartych, szukających sensu życia ludzi Co sami mówią o kursie? Przeczytajcie sami.
23-25.02.2024 w Tłuszczu przeprowadziliśmy kurs EUREKA <3 Był to czas pełen obecności Ducha Świętego i budowania relacji z Bogiem<3 Dziękujemy wszystkim za tak ciepłe przyjęcie nas w swoich domach <3. Mamy dla was parę świadectw napisanych przez uczestników.

Daj się poprowadzić Jezusowi !

SNE - Szkoła Nowej Ewangelizacji

Wspólnota
Theoforos

Kalendarz nadchodzących wydarzeń