SNE Theoforos Łomża

Świadectwa

Po kursie Emaus 21-23.02.2020r.

 Bóg pokazał mi i uświadomił jak wielkim darem jest Biblia i jaką należy otaczać Ją czcią. Przybliżył mi Biblię , co mam nadzieję zaowocuje w dalszym moim życiu tym, że będę częściej i więcej czytać i rozważać Biblię.
Bożena

 Bóg pokazał mi , że ja też mogę czytać , próbować rozumieć , studiować Słowo Boże. Dowiedziałam się ile jest sposobów rozumienia Pisma - Słowa Bożego. Zrozumiałam jak ważne jest Pismo Święte i jakie miejsce powinno zajmować w życiu.
 Elżbieta

Bóg pokazał mi, że jestem dla Niego ważna, wyjątkowa.
Sylwia

 Pan Bóg pokazał mi , że Jezus w Eucharystii i w Piśmie Świętym - Jezus Słowo to jedno. Przypomniał , jak ważne jest codzienne czytanie Pisma Świętego.
Hanna

 Bóg pokazał mi na tym kursie , że jeśli będę wierzył w Słowo Jezusa w Ewangeliach i w Starym Testamencie to będę szedł dobrą drogą , i że mogę mieć prawdziwego Przyjaciela na dobry i zły czas mojego życia.
Rafał

 Bóg pokazał mi na tym kursie , że jestem bardzo ważną osobą w Jego oczach , i że kocha mnie taką jaką jestem.
Mariola

 Bóg rozbudził we mnie umiłowanie Pisma Świętego , rozkochałem się w Słowie jeszcze bardziej . Pokazał mi, że Słowo Boże jest ważne i uświadomił mi jeszcze bardziej co Jezus Słowo mówi do mnie .
Martin

 Bóg pokazał mi , że nie mogę się bać , chować i porównywać z innymi . Jestem w Jego oczach wartościowym człowiekiem.
 Barbara

 Pan Bóg pokazał mi, że Jego Słowo ma przełożenie na nasze życie.
Łukasz

 Bóg odpowiedział mi na parę moich pytań poprzez Słowo Boże , które otwierałam rano i byłam zaskoczona , bo te pytania były proste ale trafnie potwierdziły mi moje myślenie na dany temat. Byłam sceptycznie nastawiona do tego kursu ale podobało mi się.
 Zdzisława

 Bóg pokazał mi, że w każdej sytuacji a szczególnie w trudach zawsze mogę znaleźć odpowiedź w Piśmie Świętym.
Renata

 Bóg pokazał mi, jak ważny jest Jezus Słowo. Bóg zaprasza mnie do poznania Go na poważnie w Jego Słowie.
Agnieszka

Bóg przekonał mnie jak jest blisko mnie, jak łatwo i z przyjemnością można korzystać z Jego Słowa. Dał mi większą wiarę w Jego istnienie. Chwała Panu.
Mariusz

Bóg pokazał mi, jak ważne jest czytanie i karmienie się Jego Słowem. Pokazał  i też inne treści Jego Słowa , które mówią co mam zmienić i nad czym pracować.
Marcin

 Bóg przemówił do mnie w Piśmie Świętym , ukazał Jego majestat i moc i zasiał ziarno chęci pogłębiania Go , studiowania, życia Nim i głoszenia Słowa Pana.
Justyna

 Bóg stał mi się jeszcze bliższy . Pokazał pełną obecność Swoją w Słowie . Zawalczył o czas dla Niego . Pokazał wagę i różnorodność Jego Słowa. Rozszerzył moje horyzonty wspólnoty.
Bartłomiej

 Bóg umocnił moją wiarę, uzdrowił mnie z kompleksu - poczucia niskiej wartości. Dał mi nowych przyjaciół w wierze.
 Marzenna

 Po pierwsze Bóg uświadomił mi, że Jezus Słowo  jest na równi z Jezusem obecnym  w Eucharystii . Po drugie jak należy traktować Słowo Boże i nie zniechęcać się zbyt wcześnie lecz często wracać do Słowa i  szukać odpowiedzi.
 Sławomir

 Bóg pokazał mi, że czeka na mnie, abym posługiwał się Jego Słowem.
 Jan

 Bóg pokazał mi czego ode mnie oczekuje i jaki jest odpowiedni kierunek, zapewniając mnie jednocześnie o ty, że zawsze jest przy mnie i mnie strzeże.
Milena

 Bóg pokazał mi, że ma dla mnie wspaniałe rzeczy , i że jestem coraz bliżej Niego.
Ewa

<< powrót